7.7 C
Rapla
Pühapäev, 2 okt. 2022
spot_imgspot_img

Saalijalgpall lööb Kohilas laineid

Kaido Mägi, treener / foto: Siim Solman.

Pisut ootamatultki on saalijalgpall Kohilas kõvasti laineid löömas, sest ehkki saalijalgpalli hooaeg on kestnud alles neli vooru, juhib Kohila meeskond (28. novembri seisuga) liigat täiseduga – 12 punktiga.

Kohilas on saalijalgpalli mängitud tegelikult juba mitu head aastat ja tehtud on seda senini teises liigas, kus võidetud ka mitmeid teisi ning kolmandaid kohti. Teise kohaga lõpetati ka möödunud hooaeg. Käesoleval sügisel sai Kohila meeskond kutse juba esiliigasse ning kutse võeti ka julgelt vastu ning debüüt on senini olnud väga edukas!
Vägeva stardi „süüks“ võib kindlasti pidada võistkonna stabiilset koosseisu, kes on kokku mänginud juba 4-5 hooaega. Meeskonna moodustavad Kohila mehed: Taavi Aus, Radek Valdre, Martin Heinaru, Sander Kõva, Juri Kuznetsov, Rene Kadakas ja Andre Mitrovski. Võiskonda kuuluvad veel „võõrleegionärid“ mujalt Raplamaalt: Mario Kuum, Raigo Noode ning Tanel Oeselg ja Sakust Jaan-Kristjan Kaalma. Oluline liituja uuel hooajal on olnud väravavaht Mario Kuum, kelle kindel tegutsemine väravasuul on aidanud kaitses asjad korras hoida.
Eraldi väärib kindlasti mainimist ka Prillimäelt pärit noormehe Sander Kõva võimas resultatiivsus. Neljanda vooru järel juhib Sander väravalööjate edetabelit 9 tabamusega.
Kohila meeskonna konkurendid esiliigas on Maccabi, Tallinna FC Cosmos II, Tallinna SK Augur Skanton, Rummu Dünamo, Narva United FC II, FC Jõgeva Wolves ja Narva SK Ganze. Liiga tugevusest annab kindlasti aimu see, et mitmed esiliigas osalevad võistkonnad on duubliks meistriliiga võistkondadele ning võivad kasutada esiliiga mängudes meistriliiga kogemustega mehi.
Lisaks meeskonna edule teeb rõõmu kindlasti ka päris arvukas pealtvaatajaskond, kes mängudel käib kaasa elamas. Tõsi, saalis veel siiski ruumi on ning kõik huvilised on oodatud kodusaali omakandi meestele kaasa elama.
Saalijalgpall on oma olemuselt väga atraktiivne spordiala. Mäng on tavajalgpallile omaselt kontaktne, kus on lubatud teatud määral ka kehamäng. Samuti on kindlasti suureks plussiks see, et saalijalgpallis lüüakse oluliselt rohkem väravaid, kui seda tehakse õues murul vutti mängides. Väravaid pakutakse reeglina igas mängus igale maitsele, nii individuaalsete meisterlike soorituste kui ka ladusate kombinatsioonide tulemusena. Kõik eelnev on kindlasti mõjuvaks põhjuseks tulla saali kaema ning kaasa elama!  Sellest, kuidas meeskonnal läheb võõrsilmängudes, saab täpsemalt teada Kohila Jalgpallikooli Facebooki lehelt.

spot_img
0 Kommentaari
Inline Feedbacks
Vaata kõiki kommentaare
5,680JälgijatLike
1,179JälgijatFollow

Viimased uudised