spot_img
2.2 C
Rapla
Kolmapäev, 8 veebr. 2023
spot_imgspot_img
spot_img
RSRapla maakonna 2019. aasta parimate koolisportlaste tulemused

Rapla maakonna 2019. aasta parimate koolisportlaste tulemused

Parimate koolisportlaste vastuvõtt oli 10. detsembril Rapla kultuurikeskuses.

VEEMOTOSPORT
Mattias Reinaas, Kohila G, teener Ott Reinaas
1. Eesti MV Ski Junior GP 3.3 (13-15 a)
1. Läti MV Ski Junior GP 2 (13-15 a)
3. IJSBA EM (Eau d’Heure Belgia) Ski Junior 13-15 Lite
1. UIM EM Portugal, Ungari, Horvaatia) Ski Junior GP 3.3 (13-15 a)
3. UIM MM (Portimaol Portugal) Ski Junior GP 3.3 (13-15 a)
1. Eesti MV Ski GP 3 (täiskasvanud)
1. Läti MV Ski GP 3 (täiskasvanud)
4. UIM EM (Portugal, Ungari, Horvaatia) Ski GP 3 (täiskasvanud)
1. Eesti MV Ski GP2 (täiskasvanud)
1. Läti MV Ski GP2 (täiskasvanud)
1. Läti MV Ski GP 1 Classic (täiskasvanud)
4. Eesti MV Ski GP1 (täiskasvanud)
2. Läti MV Ski GP1 (täiskasvanud)

ORIENTEERUMINE

Brigitte Panker, Kaiu PK, treener Ruti Räbovoitra
1. Koolinoorte orienteerumise MM Otepääl, lühirada
6. Koolinoorte orienteerumise MM Otepääl, tavarada
2. Koolinoorte orienteerumise MM Otepääl, võistkondlik
6. Euroopa noorte orienteerumise MM (Valgevene), teatejooks
4. Balti MV orienteerumises (Rõuge), teatejooks
1. Eesti noorte orienteerujate karikasari 2019 N16 vanuseklass

VIBUSPORT

Triinu Lilienthal, RG/TÜ, treenerid Eve Kivilo, Raul Kivilo
1. Eesti siseMV, täiskasvanud
1. Eesti noorte MV, juuniorid
4. Eesti MV OR, täiskasvanud
6. Eesti MV OR, täiskasvanud, segavõistkondlik
2. Eesti MV OR, täiskasvanud, võistkondlik
2. Eesti MV 1440, täiskasvanud
4. Eesti KV, täiskasvanud
1. Eesti noorte siseKV 2018 dets, juuniorid
6. Eesti siseKV 2018 dets, täiskasvanud
8. Noorte MM, juuniorid
27. Noorte MM, juuniorid, segavõistkondlik
33. MM, täiskasvanud
17. MM, täiskasvanud, võistkondlik

Karl Kivilo, Rapla G, treener Raul Kivilo

1. Eesti noorte siseMV, juuniorid
3. Eesti siseMV, täiskasvanud
1. Eesti noorte MV, juuniorid
6. Eesti MV OR, täiskasvanud, segavõistkondlik
5. Eesti MV OR, täiskasvanud, võistkondlik
3. Eesti MV 1440, täiskasvanud
1. Eesti noorte KV, juuniorid
2. Eesti KV, täiskasvanud
1. Eesti noorte siseKV 2018 dets, juuniorid
6. Eesti siseKV 2018 dets, täiskasvanud
17. Euroopa siseMV, juuniorid
33. Universiaad, täiskasvanud
26. Universiaad, täiskasvanud, segavõistkondlik
17. Noorte GP II etapp, juuniorid
9. Noorte GP II etapp, juuniorid, segavõistkondlik
57. Noorte MM, juuniorid
27. Noorte MM, juuniorid, segavõistkondlik

Nora Haas, Valtu PK, treener Eve Kivilo
1. Eesti noorte siseMV, tidetid

KABE

Kris Taimre, Kohila G, treenerid Irma Nahkor, Villem Lüüs
23. Noorte MM, rahvusvaheline kabe, (Izmir, Türgi), minikadetid
22. Noorte MM, rahvusvaheline välkkabe (Izmir, Türgi), minikadetid
10. Noorte MM, vene kabe (Kranevo, Bulgaaria), minikadetid
9. Noorte MM, vene kiirkabe (Kranevo, Bulgaaria), minikadetid
8. Noorte MM, vene välkkabe (Kranevo, Bulgaaria), minikadetid
8. MM, rahvusvaheline kabe (Kranevo, Bulgaaria), juuniorid, võistkondlik
22. Noorte EM, rahvusvaheline kabe (Varssavi, Poola), minikadetid
40. Noorte EM, rahvusvaheline kiirkabe (Varssavi, Poola), minikadetid
12. Noorte EM, rahvusvaheline välkkabe (Varssavi, Poola), minikadetid
1. Eesti MV, vene kabe, kadetid
3. Eesti võistkondlik MV (Nupuklubi I vk), rahvusvaheline kabe, juuniorid
3. Eesti võistkondlik MV (Nupuklubi I vk), vene kabe, juuniorid

UISUTAMINE

Victoria Pagar, Märjamaa G
1. Eesti noorte MV rulluisutamises, N14, 200 m

Steven Viigand, Rapla VK, treener Mart Markus
1. Eesti noorte MV lühiraja uisutamises, 500 m
1. Eesti noorte MV lühiraja uisutamises, 1000 m

SUUSATAMINE

Susanna Lusti, Kaiu PK, treener Els-Bret Heinsoo
1. Eesti noorte MV N14, CFC teatesuusatamise võistkonnas

JALGPALL

Annabel Jäär, Rapla G
4. Eesti MV naiste meistriliigas Saku Sporting võistkonnas

Martin Tilk, Rapla KK/Arte G, treenerid Aleks Sander Sepp, Martin Klasen
1. Eesti MV noorte U19 eliitliiga FC Nõmme võistkonnas
1. Eesti MV meeste esiliigas FC Nõmme võistkonnas

Kaspar Krill, Rapla KK, treener Erik Listmann
1. Eesti noorte MV, U15 Harju Jalgpallikooli võistkonnas

KORVPALL

Berit Täpsi, Rapla KK, treener Tiiu Kosk
1. EKSL „Osavaim korvpallur” 6.-7. kl T ind arvestuses

Angeelika Rüütalu, Rapla KK, treener Tiiu Kosk
1. EKSL „Osavaim korvpallur” 8.-9. kl T ind arvestuses

Rasmus Estaal, Rapla KK, treener Tiiu Kosk
1. EKSL „Osavaim korvpallur” 8.-9. kl P ind. arvestuses

Joonas Riismaa, Rapla TG, treener Kalle Kollin
2. Põhjamaade MV
5. Euroopa MV (B-grupis)
3. Balti matš

VÕRKPALL

Ragne Rahuoja, Rapla KK, treenerid Anatoli Kuprijanovitš, Peeter Vahtra, Tarmo Rahuoja
1. Baltimaade MV Palusalu SK võistkonnas (võistkonna parim mängija)
1. Eesti MV rannavõrkpallis U18
1. Eesti MV rannavõrkpallis U20
1. Eesti MV Palusalu SK võistkonnas U20

Ranel Rahuoja, Rapla KK, treener Tarmo Rahuoja
1. Eesti MV rannavõrkpallis U14 võistkonnas

Karl-Erik Läänaru, Rapla VK, treener Tarmo Rahuoja
1. Eesti MV rannavõrkpallis U14 võistkonnas

Anni-Ly Abel, Kohila G/Aud, treener Peeter Vahtra
1. Baltimaade KV

Kristen Kangur, Rapla KK, treener Rando Ringmets
1. Eesti MV võrkpallis U16 Selver Tallinn võistkonnas

Egert Roodi, Kohila G, treener Madis Kesküla
1. Eesti MV rannavõrkpalli U16 võistkonnas

KERGEJÕUSTIK

Kalev Hõlpus, Kehtna KHK, treener Risto Ütsmüts
1. Eesti sisekergejõustiku MV U20, 3000 m
1. Eesti sisekergejõustiku MV U20, 800 m
1. Eesti kergejõustiku MV U20, 1500 m
1. Eesti kergejõustiku MV U20, 800 m
2. Balti MV U20, 1500 m

Kaspar Grauen, Rapla G, treener Erik Horn
6. Eesti täiskasvanute kergejõustiku MV, 200 m

VEE- JA LUMELAUASÕIT

Minni Õunmaa, Rapla G, treener Ranno Maasikmets
10. Euroopa ja Aafrika MV, veelaud
2. Eesti MV, veelaud, naiste klass
1. Eesti lumelaud, noorteklass

VÕISTLUSTANTS

Olle Vilton, Rapla G, treenerid Jörgen Kapp, Mari Piksar
5. MK etapp standardtantsudes (Antwerpen, Belgia), U21
3. Eesti MV standardtantsudes, U21
25. MK etapp standardtantsudes (PieveDiCento, Itaalia), täiskasvanud
3. MK etapp standardtantsudes (Paphos, Küpros), U21
1. MK etapp standardtantsudes (Tirana, Albaania), U21
1. MK etapp standardtantsudes (Kavala, Kreeka), U21
3. MK etapp standardtansudes (Kavala, Kreeka), täiskasvanud
1. MK etapp standardtantsudes (Taipei, Taiwan), U21
2. MK etapp standardtantsudes (Taipei, Taiwan), täiskasvanud
2. MK etapp standardtantsudes (Hanoi, Vietnam), U21
4. MK etapp standardtantsudes (Hanoi, Vietnam), täiskasvanud
18. MK etapp standardtantsudes (Amsterdam, Holland)
7. MK etapp standardtantsudes (HradecKralove, Tšehhi), U21

UJUMINE

Tanel Täheväli, Rapla TKG, treener Õnne Pollisinski
3. IWAS World Games, 50 m selili
5. IWAS World Games, 100 m vabalt
5. IWAS World Games, 400 m vabalt
4. IWAS World Games, 100 m vabalt
1. Eesti Paraolümpiakomitee MV, 50 m vabalt
1. Eesti Paraolümpiakomitee MV 100 m vabalt
1. Eesti Paraolümpiakomitee MV, 50 m liblikat
1. Eesti Paraolümpiakomitee MV, 50 m selili

VÕIMLEMINE

Natali Agu, Rapla G, treener Kadi Saks
2. WADF MM, akrobaatiline aeglane disko impro
1. WADF Põhja-Euroopa MV, aeglane disko soolo impro, 13-15 a
2. ISC TUL-100/ Helsinki 16 a ja vanemad (24 võistkonda)

Gertrud Vesinurm, Rapla G, treener Kadi Saks
3. WADF MM, akrobaatiline aeglane disko impro
4. WADF MM, artistliku sõutantsu soolo
1. WADF Põhja-Euroopa MV, aeglane disko soolo impro, 16 a ja vanemad
2. ISC TUL-100/ Helsinki, 16 a ja vanemad (24 võistkonda)

Gerda Saks, Rapla G, treener Kadi Saks
9. WADF MM, kaasaegse balleti soolo
2. ISC TUL-100/Helsinki, 16 a ja vanemad (24 võistkonda)
1. Parim koreograafia, autor Gerda Saks, üldkarikas (36 kava)

JÕUTÕSTMINE

Carl Sander Kägo, Märjamaa G, treenerid Mihkel Laurits, Heino Maiste
3. Eesti MV jõutõstmises, klassikaline lamades surumine, absoluutarvestus

Tony Lehtsalu, Märjamaa G, treenerid Mihkel Laurits, Heino Maiste
1. Eesti MV jõutõstmises, klassikaline lamades surumine, noored
3. Eesti MV jõutõstmises, klassikaline lamades surumine, absoluutarvestus

Markus Maimets, Märjamaa G, treenerid Mihkel Laurits, Heino Maiste
1. Eesti MV jõutõstmises, klassikaline lamades surumine, noored
3. Eesti MV jõutõstmises, absoluutarvestus
3. Eesti MV jõutõstmises, klassikaline lamades surumine, absoluutarvestus
4. Eesti MV jõutõstmises, klassikaline lamades surumine, absoluutarvestus

Germo Pikani-Vanatua, Märjamaa G/Kullamaa, treenerid Mihkel Laurits, Heino Maiste
1. Eesti MV jõutõstmises, klassikaline jõutõstmine, noored
6. Eesti MV jõutõstmises, klassikaline lamades surumine, absoluutarvestus
6. Eesti MV jõutõstmises, klassikaline lamades surumine, absoluutarvestus

Gevin Pikani-Vanatua, Märjamaa G, treenerid Mihkel Laurits, Heino Maiste
1. Eesti MV jõutõstmises, noored
2. Eesti MV jõutõstmises, absoluutarvestus
1. Eesti MV jõutõstmises, klassikaline lamades surumine, noored
2. Eesti MV jõutõstmises, klassikaline lamades surumine, absoluutarvestus
1. Eesti MV jõutõstmises, klassikaline lamades surumine, noored
2. Eesti MV jõutõstmises, klassikaline lamades surumine, absoluutarvestus
5. Eesti MV jõutõstmises, klassikaline lamades surumine, absoluutarvestus

Aleksander Vassiljev, Märjamaa G
1. Eesti MV jõutõstmises, noored
3. Eesti MV jõutõstmises, absoluutarvestus
1. Eesti MV jõutõstmises, klassikaline lamades surumine, noored
2. Eesti MV jõutõstmises, klassikaline lamades surumine, absoluutarvestus
1. Eesti MV jõutõstmises, noored
3. Eesti MV jõutõstmises, absoluutarvestus
1. Eesti MV jõutõstmises, klassikaline lamades surumine, noored
2. Eesti MV jõutõstmises, klassikaline lamades surumine, absoluutarvestus

MAADLUS

Gerda Asumets, Vana-Vigala PK, treener Olev Nisumaa
1. Eesti MV sumomaadluses, U10

Rasmus Kuik, Vana-Vigala PK, treener Olev Nisumaa
1. Eesti MV sumomaadluses, U12

Karl-Rasmus Lehismets, Vana-Vigala PK, treener Olev Nisumaa
1. Eesti MV sumomaadluses, U12

Sandra Plamus, Vana-Vigala PK, treener Toomas Plamus
1. Eesti MV naistemaadluses, U14
1. Eesti MV sumomaadluses, täiskasvanud
2. EM sumomaadluses, U14
2. EM sumomaadluses, U16
3. EM sumomaadluses, U21
2. MM sumomaadluses, U18
2. EM sumomaadluses, U14 naiskond
3. EM sumomaadluses, U16 naiskond
2. EM sumomaadluses, U18 naiskond

Heidi Laasma, Kivi-Vigala PK, treener Jüri Nisumaa
1. Eesti MV sumomaadluses, U10
1. Eesti MV sumomaadluses, U12

Mariette Liigend, Vana-Vigala PK, treener Hannes Välis
1. Eesti MV sumomaadluses, U14
1. Eesti MV sumomaadluses, U16
3. EM sumomaadluses, U14
2. EM sumomaadluses, U14 naiskond
3. EM sumomaadluses, U16 naiskond
2. EM sumomaadluses, U18 naiskond

Heily Tiitus, Kivi-Vigala PK/Pärnu ÜG, treener Jüri Nisumaa
1. Eesti MV naistemaadluses, U17
4. Põhjamaade MV naistemaadluses, U17
16. EM naistemaadluses, U17
12. Euroopa Noorte Olümpiafestival

Rebecca Laidna, Kivi-Vigala PK, treener Jüri Nisumaa
1. Eesti MV sumomaadluses, U14

Aron Aun, Kivi-Vigala PK, treener Jüri Nisumaa
1. Eesti MV vabamaadluses, U15
1. Eesti MV kreeka-rooma maadluses, U15
EM kreeka-rooma maadluses, U15

Sander Roosileht, Kivi-Vigala PK/Pärnu KHK, treener Jüri Nisumaa
1. Eesti MV vabamaadluses, U17
1. EM sumomaadluses, täiskasvanud

Romanis Siiman, Kivi-Vigala PK, treener Jüri Nisumaa
1. Eesti MV sumomaadluses, U14

Karlis Bollverk, Rapla KK, treenerid Leon Reitsak, Artur Rassmann
4. EM sumos kuni 14-aastastele õpilastele

VÕISTKONNAD

Kadi Võimlejad
1. WADF MM, kaasaegne ballett (Geili Vesinurm, Gerda Saks, Lisbet Lillemägi, Gertrud Vesinurm, Natali Agu (kõik Rapla G), Minna Mari Ambur, Sandra Kala (mõl Rapla VK), treener Kadi Saks)
1. WADF MM, artistlik šõutants (Geili Vesinurm, Gerda Saks, Lisbet Lillemägi, Gertrud Vesinurm, Natali Agu, Minna Mari Ambur, Sandra Kala, treener Kadi Saks)
1. WADF MM, jazztants (Geili Vesinurm, Gerda Saks, Lisbet Lillemägi, Gertrud Vesinurm, Natali Agu, Minna Mari Ambur, Sandra Kala, treener Kadi Saks)
1. WADF Põhja-Euroopa MV, jazz väike grupp, 16-18 a (Geili Vesinurm, Gerda Saks, Lisbet Lillemägi, Gertrud Vesinurm, Natali Agu, Minna Mari Ambur, treener Kadi Saks)
2. WADF Põhja-Euroopa MV, kaasaegne ballett, 16 a ja vanemad (Geili Vesinurm, Gerda Saks, Lisbet Lillemägi, Gertrud Vesinurm, Natali Agu, Minna Mari Ambur, treener Kadi Saks)
2. ISC TUL-100/ Helsinki, 16 a ja vanemad (Geili Vesinurm, Gerda Saks, Lisbet Lillemägi, Gertrud Vesinurm, Natali Agu, Minna Mari Ambur, Sandra Kala, treener Kadi Saks
1. Leedu KV, jazztants, 16-18-aastased (Geili Vesinurm, Gerda Saks, Lisbet Lillemägi, Gertrud Vesinurm, Natali Agu, Minna Mari Ambur, treener Kadi Saks)
7. Leedu KV, kaasaegne ballett, 16-18-aastased (Geili Vesinurm, Gerda Saks, Lisbet Lillemägi, Gertrud Vesinurm, Natali Agu, Minna Mari Ambur, treener Kadi Saks)
3. Happy Dancers Balti karikas, jazz väikesed grupid (Geili Vesinurm, Gerda Saks, Lisbet Lillemägi, Gertrud Vesinurm, Natali Agu, Minna Mari Ambur, treener Kadi Saks)
1. EDO/EDO Winter Cup, šõutants, 16-18-aastased (Geili Vesinurm, Gerda Saks, Lisbet Lillemägi, Gertrud Vesinurm, Natali Agu, Minna Mari Ambur, treener Kadi Saks)
3. IDO/EDO Tallinn Open, šõutants, 16-18-aastased (Geili Vesinurm, Gerda Saks, Lisbet Lillemägi, Gertrud Vesinurm, Natali Agu, Minna Mari Ambur, Sandra Kala, treener Kadi Saks)

Laureaat, Gymnafest 2019, 16+ vanuseaste (Geili Vesinurm, Gerda Saks, Lisbet Lillemägi, Gertrud Vesinurm, Natali Agu, Minna Mari Ambur, Sandra Kala, treener Kadi Saks)

KORVPALL

1. Eesti naiste esiliiga, Payless Rapla võistkond (Lisete Vetesina, Anna Maria Tamberg (mõl Rapla KK), Triine Roosalu (Rapla VK), Brit Aller, Kristin Runnel, Erle Jaanus, Katarina Tamm (kõik Rapla G), treener Viljo Sinikas
1. EKSL „Osavaim korvpallur“ üldarvestus, 6.-9. kl (T+P), Rapla KK (Ketlin Kõiv, Angela Muddi, Berit Täpsi, Majandra Liis Pitkanen, Angeelika Rüütalu, Frida Kesküla, Lisete Vetesina, Rasmus Estaal, Mairo Onno, Karmo Kilk, Andre-Asker Arro, Karl-Erik Rajasalu, Ino Kurg, Kardo Kilk, õpetaja Tiiu Kosk)

1. EKSL „Osavaim korvpallur“, 8.-9. kl (P), Rapla VK (Marcus Sadõhov, Märten Laurimaa, Silver Loorents, treener Viljo Sinikas)

1. EKSL „Osavaim korvpallur“, 4.-5. kl (T), Rapla VK (Emma-Mia Küttis, Mia Liis Lindal, Sille Sillamaa, Brit Marii Sinisalu, treener Viljo Sinikas)

1. EKSL 3X3 korvpall, 8.-9. kl (T), meistriliiga, Rapla KK (Angeelika Rüütalu, Anna Maria Tamberg, Frida Kesküla, Lisete Vetesina, õpetaja Tiiu Kosk)

1. EKSL 3×3 korvpalli ML finaal, 10.-12. kl poisid, Rapla G (Deran Eric Aalde, Risto Valge, Markus Ruubel, Jan Märten Ratas, treener Kustas Põldoja)

1. Balti 3×3 korvpalliliiga, U13 poisid, Rapla/Juuru (Aleks Runnel (Rapla VK), Andrus Kapsi (Kohila G), Janre Jõgi (Juur EVK), Kristo Bogdanov (Kabala LA-PK), treenerid Jüri Pritšin, Allar-Raul Antson)

VÕRKPALL

1. EKSL 6.-9. kl segavõistkond, Kohila G (Emma-Lota Piirmets, Fiona Pärnat, Mari-Ly Talas, Keiti Kruusmann, Markus Poomann, Egert Roodi, Ivan Shatalov, Margus Ladoga, juhendaja Ulvi Mägi)

1. EKSL 4.-6. kl tüdrukute miniliiga, Kohila G (Elis Prunt, Maarja Pärg, Lilian Haljasorg, Greete Peters, Rebecca Pent, Merili Heinaru, Nicol Närep, juhendaja Ingrid Kangur)

1. EKSL 4.-6. kl poiste miniliiga, Kohila G võistkond I koht
(Sten-Markus Taasväli, Paul Mihkel Maasalu, Toren Holder Vahesaar, Robert-Heinrich Oolma, Riko Ilumäe, Jasper Jakobson, Marten Stopkin, treener Madis Kesküla)

1. Eesti MV rannavõrkpallis, U14, Neemeko Gerardos toys/Kohila (Sten-Markus Taasväli, Paul Mihkel Maasalu, Toren Holder Vahesaar, Robert-Heinrich Oolma, Riko Ilumäe, Jasper Jakobson, Karol Kivioja, treener Madis Kesküla)

RAHVASTEPALL

1. EKSL 4.-5. kl tüdrukud, Rapla KK (Keit Liis Kõiv, Lisandra Vetesina, Emily Nelson, Bia Aller, Marta Lään, Lorelii Estaal, Liseth Vain, Rebeka Edur, õpetaja Tiiu Kosk)
JALGPALL

1. Eesti MV U13 tüdrukutele, Kohila JK
(Iris Merili Künnapu, Mia-Heleen Abel, Lota Bachfeld, Helena Kuik, Lene Terese Künnapu, Karolina Lõhmus, Geidi Luuk, Katarina Kurjama, Eliset Reinumäe, Liisa Reinumäe, Triine Saare, Lisette Tirel, Renate Väli, treener Marii Veskimäe)

VÕIMLEMINE

1. EKSL võimlemisfestival, Rapla VK
(Laura Prey, Sandra Suvi, Liisbet Luugima, Amanda Väljamats, Mariliis Põhjala, Eliis Forsel, Karmen Lisete Läänaru, Kadri Lõhmus, treener Kadi Saks)

1. EKSL võimlemisfestival, Valtu PK
(Lilli Lauretta Lepikult, Meribel Laande, Hanna Ansen, Mariliis Toome, Eneliis Lundver, Lenna Laiapea, Marie Elisa­beth Päärmaa, Lisandra Rüütmaa, Kaisa Kraav, Kärolin Aun, Getri Mets­allik, treener Kadi Saks)

EESTI NOORTE JA TÄISKASVANUTE KOONDISLASED

ORIENTEERUMINE
Brigitte Panker, Kaiu PK, treener Rutti Räbovoitra – N16

VIBULASKMINE
Triinu Lilienthal, Rapla ÜG/RG, treenerid Eve Kivilo, Raul Kivilo
EOK Olümpiamängude kandidaat
Eesti esindamine noorte- ja täiskasvanute koondises
Eesti noortekoondise A-normi täitja, täiskasvanute koondise B-normi täitja

Karl Kivilo, RG, treener Raul Kivilo
Eesti esindamine noortekoondises
Eesti noortekoondise B-normi täitja

KORVPALL
Noortekoondise kandidaadid

U18
Joonas Riismaa, MG/Rapla TG, treener Kalle Kollin
Johannes Kirsipuu, MG/USA, treener Kalle Kollin

U16
Kardo Kilk, Rapla KK/RG, treener Viljo Sinikas
Erik Pärnapuu, Rapla ÜG/RKK, treener Viljo Sinikas

U15
Ketlin Kõiv, Rapla KK, treenerid Kaia Milling, Viljo Sinikas

U14
Berit Täpsi, Rapla KK, treenerid Kaia Milling, Viljo Sinikas

U14
Karmo Kilk, Rapla KK, treener Viljo Sinikas

JALGPALL
U19
Triin Satsi, Rapla G, treener Richard Barnwell
Riin Satsi, Rapla G, treener Richard Barnwell
Annabel Jäär, Rapla G, treener Richard Barnwell

U19
Anton Krutogolov, Kohila G, treener Indrek Koser

U18
Martin Tilk, Rapla KK/Arte G, treenerid Martin Klasen, Alex Sander Sepp
Ahto Liivamäe, Rapla G, treenerid Martin Klasen, Alo Bärengrub

U17
Martin Vetkal, Kohila G, treener Norbert Hurt

U15
Kirke Kala, Kohila MK, treener Kätlin Hein

VÕRKPALL
U18, U20
Ragne Rahuoja, Rapla KK, treenerid Anatoli Kuprijanovitš, Peeter Vahtra, Tarmo Rahuoja

U18, U20
Karl-Erik Läänaru, Rapla VK, treener Tarmo Rahuoja

U14
Ranel Rahuoja, Rapla KK, treener Tarmo Rahuoja

Naistekoondis
Anni-Ly Abel, Kohila G/Aud, treener Peeter Vahtra

Noortekoondis
Egert Roodi, Kohila G, treenerid Argo Meresaar, Marko Vantsi, Raul Reiter
Sten-Markus Taasväli, Kohila G, treener Rando Ringmets
Paul Mihkel Maasalu, Kohila G, treener Rando Ringmets

SUMOMAADLUS
Sandra Plamus, Vana-Vigala PK, treener Toomas Plamus
Mariette Liigend, Vana-Vigala PK, treener Hannes Välis

KERGEJÕUSTIK
U20
Kalev Hõlpus, Kehtna MTK, treener Risto Ütsmüts

Aktiivse osalemise eest maakonna koolinoorte võistlustel 2018/2019. õppeaastal tänatakse:
Rapla Vesiroosi kool, direktor Jaan Reimund, kehalise kasvatuse õpetajad Ingrid Lenk, Monika Ruut, Risto Ütsmüts, Viljo Sinikas
Kaiu põhikool, direktor Hannes Vald, kehalise kasvatuse õpetaja Agur Asperk
Eidapere kool, direktor Riina Tomingas, kehalise kasvatuse õpetajad Luule Sulg, Sandra Tomingas

EKSL-i ja Raplamaa aasta spordisõbralikum õpetaja on Leo Hansar.

0 Kommentaari
Inline Feedbacks
Vaata kõiki kommentaare
Sõnumid
Kõik uudised
Kuulutused