24.9 C
Rapla
Neljapäev, 30 mai 2024
SportKohilast sirgunud jalgpallur Martin Vetkal sõlmis profilepingu AS Romaga

Kohilast sirgunud jalgpallur Martin Vetkal sõlmis profilepingu AS Romaga

16-aastane jalgpallur Martin Vetkal sõlmis profilepingu AS Roma klubiga ning jätkab karjääri Itaalias. Kohilast pärit ning Kohila Gümnaasiumis õppinud Martin Vetkal on seni esindanud Eesti kõrgliigas Tallinna JK Kalevi meeskonda.

Profilepingu pikkuseks on kolm aastat ning Vetkal alustab oma profikarjääri AS Roma U17 noortemeeskonnas. Oma kõrgliiga debüüdi tegi ta Tallinna JK Kalevi eest eelmisel hooajal 15-aastaselt ning jõudis enne Itaaliasse siirdumist esindusmeeskonna eest Premium liigas mängida 19 kohtumises. Lisaks sai eelmisel hooajal Martinist 15-aastaselt ka Eesti meistriliiga läbi aegade noorim väravalööja.

Kalevi klubi spordidirektor Joel Lindpere sõnas üleminekust järgmiselt: “AS Roma huvi oli konkreetne ning otsusega polnud vaja kaua viivitada. Tegu on ikkagi maailma mõistes tippklubiga ning tingimused edasiseks arenguks fantastilised. Martini ja ka meie teiste poiste vastu on olnud huvi juba mõnda aega, mis näitab meie klubi selget joont, kuidas tahame ka tulevikus edasi liikuda. Martin on üks hea näide paljudest meie kasvandikest, kes tahavad saada iga päevaga aina paremaks ning annavad selleks rohkem kui 100 protsenti. Martin on olnud AS Roma juures juba kuu aega ning minu jaoks on kõige tähtsam, et ta keskenduks ainult jalgpallile ja koolile ning muus aitan kaasa nii palju kui võimalik.”

2 KOMMENTAARID

Subscribe
Notify of
2 Kommentaari
Inline Feedbacks
Vaata kõiki kommentaare
Mees
26. aug. 2020 22:16

No võimas! Tubli! Tuult tiibadesse!

volli
28. aug. 2020 00:47

soengu järgi ütleks et paneb rõhku peamängule