2.2 C
Rapla
Esmaspäev, 4 märts 2024
UudisedRapla saab sügiseks uue Espaki kaupluse

Rapla saab sügiseks uue Espaki kaupluse

Raplas avab tuleval sügisel uksed uus Espaki ehitusmaterjali- ja tööriistakauplus, kus on müügi- ja laopinda kokku 3000 ruutmeetrit. Kaupluse arhitekt on Arhitektibüroo Peil, ehitaja Mapri Ehitus. Ehituse maksumus on 1,45 miljonit eurot ja seda aitab finantseerida Coop Pank.

Andres Niklus, Rapla Espaki juhatuse liige põhjendab uue kaupluse vajadust sellega, et vanades ruumides ja liigendatud müügipinnal on väga kaua oldud ning Rapla inimesed ootavad kaasaegset ehituskauplust juba 15 aastat.

“Rapla on väike, vaid 5000 elanikku. Ehituskauplust on siia lubanud ka teised ketid, aga kohalikena teame me ümberkaudsete inimeste vajadusi kõige paremini ja nii on uue kaupluse rajamine meie arengus loogiline käik,” kinnitab Niklus.

Margus Väärsi, Mapri Ehituse müügijuht: “Aasta lõpus võeti ehituse otsus vastu ning sõlmisime lepingu. Lööme jaanuaris kopa maasse jaanuaris ja sügiseks ehitame Rapla maakonda esimese tänapäevase ehituskaupluse, kus Espak saab pakkuda kaasaegseid jaekaubanduse lahendusi.”

Rapla uus, 2021 sügisel valmiv Espaki kauplus tuleb Tallinna maanteele Neste tankla kõrvale. Hetkel saab Rapla Espakis tööd 20 inimest, töötajaid lisandub veel üks-kaks.

Espak Grupp on ettevõtete ühendus, mille põhilisteks tegevusaladeks on ehitus- ning sisustusmaterjalide, aga ka kodukaupade jae- ja hulgimüük, ehitustegevus, samuti lainepapist pakendi, mitmesuguste puittoodete ja puitmajade ning mööbli tootmine. Espak Gruppi kuulub 13 ettevõtet ja 18 kauplust üle Eesti.

Mapri Ehitus OÜ tegevusalad on ehituse peatöövõtt ja projektijuhtimine, põllumajandusehitus ning betoonitööde teostamine. Üle kogu Eesti ja ka Lätis ehitava Mapri Ehituse 2019. aasta konsolideeritud ehitustööde maht oli 86 miljonit eurot, ettevõte annab tööd 120 inimesele.

Subscribe
Notify of
0 Kommentaari
Inline Feedbacks
Vaata kõiki kommentaare
Kõik uudised
Kuulutused