16.1 C
Rapla
Kolmapäev, 31 mai 2023
UudisedIntsident Rapla kalmistul: miks ei saanud külastaja kraanist vett?

Intsident Rapla kalmistul: miks ei saanud külastaja kraanist vett?

Raplamaa Sõnumite toimetusse laekus anonüümne vihje, et Rapla kalmistul ei ole kõik päris korras. Anonüümne kaebaja pakkus välja, et tuleks korraldada küsitlus ning uurida, kas inimesed on kalmistul pakutavate teenustega rahul.
“Siiani pole kuulnud ühtegi head sõna ega ole endalgi head kogemust, kõik on äärmiselt ebameeldivad. Ei ole niivõrd etteheide seal toimuvale, vaid toimetavatele inimestele, kes on lihtsalt väga jämeda suhtumisega,” tõi ta oma pöördumises välja.

3 KOMMENTAARID

3 Kommentaari
Inline Feedbacks
Vaata kõiki kommentaare
Jalutaja
11/05/2022 09:10

Ermi kohta pole ühtegi halba sõna, surnuaed läheb ka aina ilusamaks aga see Valerik on küll ikka täitsa segi, väga ebameeldiv inimene,

Helle
15/05/2022 10:45
Vasta  Jalutaja

Miks võetakse artikli aluseks mingi anonüümne kiri, millega inimene risti lüüa? Mida on karta kui probleem oma nime alt lahti harutada? Erm võtku tööle kasvõi poole kohaga abiline Valerikule, aga ei raatsita palka maksta. Valerik on jah morni olekuga mees, aga milline abivalmidus peitub tema sees, olen seda kogenud. Kuidas käitute temaga teie, nii saate ka vastu, Kala hakkab ikka mädanema peast, olen ka seda kogenud.

Tiina Tiitso
12/05/2022 10:24

Nii hull see asi küll ei ole.

Sõnumid
Kõik uudised
Kuulutused