spot_img
8.3 C
Rapla
Reede, 24 märts 2023
UudisedRapla korvpallikool annetas oma bussi Ukraina hüvanguks

Rapla korvpallikool annetas oma bussi Ukraina hüvanguks

Rapla korvpallikooli kasutuses olnud Volkswageni buss sõidab lähipäevil Ukrainasse, et olla
kohalikele kasuks nii palju kui võimalik. Rapla korvpallikooli juhataja Jaak Karp ütles, et mõtted selle kohta kuidas saaks Ukrainat aidata käivad peast läbi pidevalt. Eelmise hooaja käigus avaldati Avis Utilitas Rapla kodumängudel Ukrainale moraalset tuge. Nüüd läheb ukrainlaste kasutusse Rapla korvpallikooli buss.

Idee sai teoks läbi Jaak Karbi pikaaegse sõbra Ivar Siimari, kes on aidanud Ukrainasse viia
erinevaid transpordivahendeid. Ta on mittetulundusliku ettevõtmise United Delivery Mission üks esindajaid. See buss on olnud Rapla korvpallikooli kasutuses alates 2004. või 2005. aastast ning on vedanud noori korvpallureid võistlustele. Nüüd värvitakse see roheliseks ning edasi sõidab see pühapäeval, 24. juulil Ukrainasse. Praegu ei ole veel teada kelle kasutusse see täpselt läheb. Karp ütles, et selle kohapealt on tal Siimariga kokkulepe olemas, et korvpallikooli hoitakse kursis, mis sellest kohapeal saab.

Karp sõnas, et buss on igati heas korras. Sellele pandi kaasa üks komplekt talverehve ning lisaks kahekordne iste. Kui see juba Ukrainasse kohale jõuab, siis sinna see ka jääb ning tagasi seda enam ei oodata. Küll aga ei jää noortel korvpalluritel seetõttu vajalikud sõidud tegemata. Karp ütles, et sellega aitab välja Avis Utilitas Rapla nimesponsor Avis, kes hoolitseb, et kõik korvpallikooli õpilaste vajalikud sõidud saaksid tehtud.

0 Kommentaari
Inline Feedbacks
Vaata kõiki kommentaare
Sõnumid
Kõik uudised
Kuulutused