15.7 C
Rapla
Neljapäev, 28 sept. 2023
UudisedVaimõisa külas hukkus raskes liiklusõnnetuses mees

Vaimõisa külas hukkus raskes liiklusõnnetuses mees

Neljapäeva, 10. augusti hilisõhtul juhtus Märjamaa vallas Vaimõisa külas raske liiklusõnnetus, kui kahe sõiduauto kokkupõrkes hukkus 76-aastane mees.

Häirekeskusele tuli neljapäeva, 10. augusti õhtul kella 22 ajal teade, et Vaimõisa külas põrkasid kokku sõiduautod Opel ja BMW.

Kesk-Eesti politseijaoskonna välijuht Raimond Innos rääkis, et esialgsetel andmetel juhtus õnnetus, kui Vaimõisa-Kõrvetaguse teelt tulnud Opel oli sooritamas vasakpööret Tallinna-Pärnu-Ikla maanteele, kui talle sõitis sisse seal liikunud Tallinna poolt tulnud sõiduauto BMW. „Opelit juhtinud, autos üksinda olnud 76-aastane mees sai õnnetuse tagajärjel paraku raskeid vigastusi ja ta suri sündmuskohal,“ sõnas välijuht.

BMWd juhtinud 48-aastase mehe ja tema kõrval istunud 41-aastase mehe vaatas kiirabi kohapeal üle, kumbki mees viga ei saanud. „Politseipatrull tuvastas kohapeal, et BMW juht oli tarvitanud alkoholi. Õnnetuse kõik täpsemad asjaolud selgitame alustatud kriminaalmenetluses,“ lisas Innos.

Opeli juhi võimalik joove selgitatakse ekspertiisis. Liiklusõnnetus juhtus teelõigul, kus lubatud suurim sõidukiirus on 90 km/h.

1 kommentaar

Subscribe
Notify of
1 Kommentaar
Inline Feedbacks
Vaata kõiki kommentaare
Piret
11. aug. 2023 20:46

Südamlik kaastunne omastele. Mart oli väga tore mees… Tema kaotus on valus… Suure südame ja mõnusa muheda olekuga jahimeest jäävad meenutama paljud… R.I.P

Kõik uudised
Kuulutused