13.8 C
Neljapäev, 2 mai 2024
UudisedAvis Utilitas Rapla ja Arnel Dedici teed läksid lahku

Avis Utilitas Rapla ja Arnel Dedici teed läksid lahku

Avis Utilitas Rapla ja senise peatreeneri Arnel Dedici teed läksid lahku. Tema viimaseks mänguks Rapla peatreenerina jäi teisipäeval, 5. detsembril toimunud kohtumine Riia Zelli vastu, kus tuli vastu võtta suur kaotus tulemusega 68:89.

Avis Utilitas Rapla andis neljapäeval, 7. detsembril teada, et on vastastikusel kokkuleppel lõpetanud koostöö meeskonna senise peatreener Arnel Dediciga.

Kuni uue peatreeneri ametissemääramiseni võtab peatreeneri rolli üle senine abitreener Kustas Põldoja.

“Täname Arneli tema panuse ja pühendumuse eest ning soovime talle edu tulevastes väljakutsetes,” seisab kirjas klubi ametlikus teates.

Avis Utilitas Rapla tänavune hooaeg on kulgenud üle kivide ja kändude. Paf Eesti-Läti korvpalliliigas ollakse alles 12. tabelireal. Senisest neljateistkümnest mängust on meeskond kogunud neli võitu ja kümme kaotust. Viimasest kaheksast mängust on seitsme kaotuse kõrvale saadud kõigest üks võit.

Arnel Dedic asus Rapla peatreeneriks 2022. aasta suvel ning juhendas meeskonda ligikaudu poolteist aastat. 2023. aasta kevadel lõpetas Avis Utilitas Rapla Dedici juhendamisel Paf-Eesti Läti korvpalliliiga põhiturniiri kuuendal kohal. Sellele järgnenud veerandfinaalis jäädi alla Riia VEF-ile. 2023. aasta kevadel toimunud Eesti meistrivõistluste sõelmängudes langes Avis Utilitas Rapla välja veerandfinaalis Pärnu Sadama vastu.