Tallinnas toimunud mobiilsuskonverentsil „Majandus saab rööpad alla“ vaeti Rail Balticu rajamise majanduslikku mõju. Raplamaalastele on sellega seotud võlud ja valud käega katsuda iga päev. Ka mobiilsuskonverentsi esinejate seas oli mitu raplamaalast. Nii näiteks tutvustas ettevõtja Mikk Merekivi Järvakandi alevikku ning mõtiskles, milline saab olema raudtee rajamise mõju sellele asulale.
Merekivi ise konverentsil kohal ei viibinud, vaid edastas oma läkituse video teel. Tema sõnul on Järvakandil Rail Balticu rajamisest palju võita. Järvakandi oli suur tõmbekeskus, kui oli veel kasutusel vana kitsarööpmeline raudtee. Nüüd tuleb uus ning seda tema sõnul oodatakse.



Mingit head mõju ei saa sel olema.
Mina kasu ei saa, siis on jama!
Mille arvelt?
Järjekordne loll promokampaania surnult sündinud projektile. Mis kuradi tõmbekeskus on Järvakandi? Ärge ajage naerma!
Järvakandis on Senta ja tema mahalastud lehm!
Endise raudtee süsteemi töötajana on seda kõike väga kurb lugeda. Kuid olen loobunud, sest hullumeelsus ei ole piire.