Kolmapäev, 24 apr. 2024
RSPayless Rapla jätkab võidulainel

Payless Rapla jätkab võidulainel

Rapla korvpallikool

Kolmapäeval, 8. novembril kohtus Payless Rapla kolmandas kodumängus Eesti Maaülikooli (EMÜ) naiskonnaga, keda võideti kindlalt 79:46. Selle mängu järel ollakse kodusaalis endiselt võitmatud ning neljast toimunud mängust on kogutud kõik neli võitu.
Esimene veerandaeg möödus tasavägiselt Rapla kasuks (15:13). Teisel veerandil tabas kodunaiskond juba paremini ning võitis selle 26:12. Poolajale sai minna seega 16- punktilises eduseisus. Kolmas veerandaeg oli skooriliselt küll pingelisem (16:11), ent EMÜ Rapla naiskonda enam kinni ei suutnud püüda. Neljandale veerandajale mindi vastu 57:36 eduseisus ning mängu lõpptulemuseks vormistati tabloole 79:46.
Lauapallid võitis Payless Rap­la EMÜ ees 61:51, resultatiivseid sööte sooritas 23 vastaste 9 vastu, pallikaotusi oli Raplal 14, vastastel 28; vaheltlõikeid vastavalt 16 ja 9. Positiivne on veel see, et kõik mängijad said käe nii-öelda valgeks. Efektiivsemad mängijad olid Katarina Tamm (13 p, 4 lp), Karin Lipstuhl (11 p, 8 lp, 5 vl), Brit Aller (11 p, 9 lp), Erle Jaanus (11 p, 6 lp) ning Kerli Haas (6 p, 10 lp). Järgmise kohtumise peab Payless Rapla 18. novembril Parksepa keskkoolis, kui läheb vastamisi Parksepa SK/Võru naiskonnaga.