Ületäitunud pakendikonteiner: probleem, mis aastast aastasse ebameeldivusi tekitab

6
228
Foto: Siim Solman.

Nädalavahetusel avanes Rapla uue keskväljaku ääres nii visuaalsest kui ka praktilisest seisukohast kole vaatepilt jäätmetest pungil pakendikonteinerist. Ületäitunud pakendikonteinerid ei ole harv nähtus ja tekitavad elanikes mõistetavalt pahameelt. Uurisime, miks probleem lahendust ei leia. Kõige hiljutisemad pakendikonteinerite ümberkorraldused puudutasid Rapla kesklinna piirkonda. Seoses Rapla riigimaja rekonstrueerimisega tuli muuta seal asuvate pakendikonteinerite asukohta. Teisaldamise tulemusel leidsid…...

Edasi lugemiseks logi sisse või telli tasulise sisu pääse.
Logi sisse
Telli pääse
6 Kommentaari
Inline Feedbacks
Vaata kõiki kommentaare
külamees
28/04/2021 07:10

Selline jama tegelikult näitab valla nõrkust ja sõlmitud prügiveo lepingu valla poolset käpardlikust. See jubedus kestab juba aastaid ja süüdistada riigimaja remonti on lihtsalt vee sogamine.

Luule Lainväe
29/04/2021 12:18
Vasta  külamees

Ja rahva teavitamine prügi sorteeriiseks on liiga nõrk. Näen, et toit visatakse konteinerisse koos kilekotiga. Kas see on õige? Kuhu panna metall? Katkise mööbli tükid, remondist üle jäänud värviämbrid jm. Vana vanaema.

Irene Marita
30/04/2021 10:25

Mis te soovite, et hakkaksin kilekottidest vanaksläinud toitu välja tõstma ja ehk kotikesi pesema ka veel? AGA SEE ON KÜLL ÕIGE, ET MITTE KUHUGI POLE PANNA VEEL TEIE POOLT NIMETATUD ASJU. MUL ON VANA KUSETT JA TOOL. VALD VASTAB – TELLI KONTEINER !!! HULLUKS LÄINUD.? PENSION ON ALLES 400 SAADUD ,MILLE EEST MA TELLIN. KELDER VANU TELEKAID TÄIS JA KÜLMKAPP KA SEAL. EI SAA LAHTI. KUNAGI KÄIS KÜLL KOGUMISAUTO, AGA SEE PIDI MU OMA ASI OLEMA, KES NEED ASJAD AUTOSSE TASSIB, MS PEATUS POOL KM EEMAL. JA KUI OLEKS KA UKSE ALL PEATUNUD? MINA NEID EI KANNA JU. ET PEAN… Loe edasi »

CapsLock
01/05/2021 14:09

Palun ära karju

Meelis Mägi
07/05/2021 00:29
Vasta  külamees

Kahjuks on artiklis palju ebatäpsusi. Ei Rapla vald ega üksi teine Eesti omavalitsus ei korralda pakendite kogumist.

Leili
07/05/2021 08:41

Vallavalitsuse töötaja kommenteerib loos. Miks te siis ebatäpset infot jagate???