Kerkiv Mahlamäe korterelamu sai nurgakivi

0
313
Nurgakivi asetasid (vasakult) LVM Kinnisvara maakler Henel Aava, Rapla vallavanem Meelis Mägi, objektijuht Rain Allikmäe ja LVM Kinnisvara juhatuse liige Ingmar Saksing. Foto: Siim Solman.

Täna, 13. mail sai sümboolse nurgakivi Raplasse kerkiv uus kortermaja. „Taolist ehitatavat korterelamut on Raplasse oodatud juba aastaid,” ütles Avo Allikmäe, kes oli nii ehitaja kui ka arendaja esindaja. „Minu teada ehitati viimane korterelamu Raplasse üle 15 aasta tagasi,” jätkas ta. Mahlamäele kerkivas A-energiaklassi kortermajas on 30 2- kuni 4-toalist korterit. Neist üle pooled on juba broneeritud või müüdud.

Mahlamäe Kodu on ühtlasi ka esimene Rapla valla elamuarendusetoetuse pälvinud projekt. Toetus loodi justnimelt valda uute elanike meelitamiseks ja kvaliteetsete eluruumide loomiseks.

Korterelamu ehitajaks on Mivo Ehitus ja see peaks valmima järgmise aasta kevadeks.

Sümboolne nurgakivi oli tegelikult veekindel silinder, kuhu asetati hoone joonised, Raplamaa Sõnumite ja Rapla Teataja lehed, raha ning osapoolte visiitkaardid. Koha leidis see maja sissekäigu juures. Nurgakivi asetasid objektijuht Rain Allikmäe, Rapla vallavanem Meelis Mägi, LVM Kinnisvara juhatuse liige Ingmar Saksing ja maakler Henel Aava.

0 Kommentaari
Inline Feedbacks
Vaata kõiki kommentaare