Alar Karis on olnud aus ja hea president. Sellisena jääb ta riigi ajalukku. Tal ei ole olnud just palju võimalusi riigi ellu sekkuda, aga see, mida ta on teinud, sai tehtud põhiseaduse vaimust lähtuvalt.
Nii-öelda viimasel hetkel presidendiks valitud Karis, kellelt eliit lootis „pehmet valitsemist“, osutus tipp-poliitikutele liiga intelligentseks ning seega ebavõrdseks vastaseks.
President ütles selle just Raplas välja
0 Kommentaari


