18.3 C
Rapla
Neljapäev, 18 aug. 2022
spot_imgspot_img

Rapla maakonnaga seotud riiklike teenetemärkide kavalerid

Aljamaa, Päivi – Valgetähe medaliklassi teenetemärk 2001
Avandi, Märt – Valgetähe IV klass 2016
Arak, Aivar – Valgetähe medaliklassi teenetemärk 2006
Arro, Lembit – Riigivapi III klass 2006; Riigivapi V klass 2002

Brus, Neeme – Kotkaristi V klass 2006

Ehasalu, Jüri – Valgetähe IV klass 2003
Ehin, Andres – Valgetähe IV klass 2002
Ehin, Kristiina – Valgetähe IV klass 2016
Ehin, Ly – Valgetähe V klass 2001
Ehrpais, Toomas – Valgetähe V klass 2002
Endre, Sirje – Riigivapi V klass 2005
Eplik, Vaiko – Valgetähe IV klass 2015
Ernits, Heiki – Valgetähe IV klass 2007

Gill, Heidi – Punase Risti IV klass 2010

Flaur, Ülo – Valgetähe IV klass 2004

Halliste, Ehalill – Valgetähe V klass 2015
Hamburg, Robert – Kotkaristi III klass 1998
Hatto, August – Kotkaristi IV klass 1997
Herem, Martin – Kotkaristi II klass 2018
Herodes, Jaak – Valgetähe V klass 2001
Herodes, Priit – Valgetähe IV klass 2001
Hindremäe, Aare – Valgetähe V klass 2009

Jõesoo, Ilmar Heinrich – Valgetähe IV klass 2005
Jõgisalu, Harri – Valgetähe V klass 2001
Järvik, Ülle – Kotkaristi Kuldrist Mõõkadega 2007

Kaas, Leili – Punase Risti V klass 2004
Kadarik, Avo – Kotkaristi V klass 1991
Kalberg, Hugo – Kotkaristi IV klass 2007
Kangor, Linda – Punase Risti medal 1999
Kanter, Gerd – Valgetähe I klass 2009; Valgetähe IV klass 2006
Karjane, Ilmar – Valgetähe IV klass 2004
Kasemägi, Robert – Valgetähe V klass 2005
Kasepõld, Manivald – Kotkaristi II klass 1991
Keevallik, Andres – Valgetähe III klass 2003
Keinast, Eha – Valgetähe V klass 2004
Kirss, Eduard (Emanuel) – Punase Risti III klass 2005
Kiin, Arne – Valgetähe medaliklassi teenetemärk 2017
Kislova, Irlanda – Valgetähe medaliklassi teenetemärk 2001
Kiviste, Ülle – Valgetähe IV klass 2006
Kivistik, Raimo – Valgetähe medaliklassi teenetemärk 2003
Koiduste, Harri – Valgetähe V klass 2017
Koivula, Raine – Maarjamaa Risti V klass 2006
Kulagina, Ester – Valgetähe V klass 2016
Kuuben, Lembit – Kotkaristi V klass 1991
Kõpper, Reet – Punase Risti IV klass 2006

Laprik, Evald – Valgetähe medaliklassi teenetemärk 2001
Laus, Ester – Punase Risti IV klass 2006; Punase Risti II klass 1998
Lill, Pille – Valgetähe IV klass 2016
Lindkvist, Mary – Punase Risti V klass 2003
Linnamägi, Maiu – Valgetähe V klass 2004
Linnukütt, Valter – Kotkaristi Kuldrist 2001
Loodus, Aarne – Riigivapi V klass 2006
Lõhmus, Aleksander – Punase Risti III klass 2014

Maandi, Jaak – Valgetähe IV klass 2005
Makus, Hans – Valgetähe medaliklassi teenetemärk 2002
Meel, Raul – Valgetähe IV klass 2007
Meri, Helle – Punase Risti I klass 2004
Mikomägi, Margus – Valgetähe V klass 2018
Mõis, Tiina – Valgetähe IV klass 2008
Mägi, Krista – Riigivapi V klass 2006
Mätlik, Heiki – Valgetähe medaliklassi teenetemärk 2001

Niin, Enel – Valgetähe V klass 2018

Ojamuru, Silvi – Valgetähe IV 2005
Ole, Kaido – Valgetähe III klass 2014
Orulaid, Õie – Punase Risti V klass 2001

Paluoja, Thea – Valgetähe V klass 2013
Past, Heik – Valgetähe V klass 2007
Pervik, Aino – Valgetähe V klass 2001
Puri, Oliver – Punase Risti medal 2001
Pärdi, Heiki – Valgetähe IV klass 2014

Rahu, Kalju – Valgetähe V klass 1999
Rahula, Esra – Valgetähe IV klass 2006
Rahula, Tõnu – Valgetähe IV klass 2016
Randma, Ain – Valgetähe IV 2005
Rannut, Priit – Valgetähe IV klass 2007
Reimund, Jaan – Valgetähe IV klass 2018
Reitsak, Leon – Valgetähe V klass 2020
Rekkor, Jaan – Valgetähe IV klass 2014
Rekkor, Sirje – Valgetähe V klass 2003
Riisenberg, Märt – Valgetähe V klass 2003
Ristkok, Andrus – Riigivapi III klass 2006; Riigivapi IV klass 2002; Valgetähe medaliklassi teenetemärk 1992
Roodi, Evald – Punase Risti medal 1999
Roosi, Enn – Valgetähe V klass 2006
Roosi, Oskar – Kotkaristi IV klass 2002
Runno, Tõnu – Valgetähe V klass 2004

Saar, Paul – Valgetähe IV klass 2001
Saar, Ülle – Valgetähe IV klass 2007
Saarna, Ain – Valgetähe IV klass 2004
Saarso, Mart – Punase Risti III klass 2001
Sarv, Mikk – Valgetähe medaliklassi teenetemärk 2001
Saveli, Olev – Valgetähe III klass 1998
Schotter, Hanno – Riigivapi III klass 2006; Riigivapi V klass 2002
Seeherr, Katarina – Punase Risti IV klass 2019
Seeland, Sergei – Valgetähe V klass 2006
Seppik, Ain – Valgetähe V klass 1997
Sibul, Riho – Valgetähe V klass 2001
Silde, Ago – Valgetähe V klass 2005
Sirendi Arvo – Riigivapi III klass 2001
Sisask, Urmas – Valgetähe IV klass 2001
Soomere, Tarmo – Valgetähe III klass 2014
Soone, Einar – Punase Risti II klass 2002
Sõõrumaa, Urmas – Punase Risti IV klass 2005

Šank, Ester – Valgetähe IV klass 2006

Talviste, Kalle – Riigivapi III klass 2006; Valgetähe III klass 2001
Tammsaar, Tiit – Valgetähe IV klass 2002
Tiru, Märt – Kotkaristi III klass 2001
Tormis, Veljo – Riigivapi I klass 2010; Riigivapi III klass 1996
Truuts, Jaan – Valgetähe IV klass 2006
Tulev, Toivo – Valgetähe IV klass 2019
Tulp, Harri – Kotkaristi IV 1997

Uibo, Andres – Valgetähe medaliklassi teenetemärk 2001
Uusberg, Urve – Valgetähe V klass 2019
Uudeküll, Oskar – Eesti Punase Risti IV klass 2005

Valler, Adolf – Kotkaristi V klass 2004
Valli, Kaia – Punase Risti IV klass 2006
Vallikivi, Arvo – Riigivapi III klass 2006; Valgetähe III klass 2000
Veskimägi, Taavi – Valgetähe IV klass 2017
Veski, Anne – Valgetähe V klass 2006
Vessart, Jaanus – Punase Risti V klass 2002
Vessart, Leino – Valgetähe V klass 2008
Vetemaa, Enn – Valgetähe IV klass 2001
Viil, Peeter – Valgetähe IV klass 2004
Viisut, Aksel – Kotkaristi V klass 2008
Villand, Leo – Valgetähe V klass 2006
Vooglaid, Ülo – Valgetähe IV klass 2003
Võigemast, Jüri – Valgetähe IV klass 2006; Valgetähe medaliklassi teenetemärk 2001

Õunapuu, Harri – Riigivapi III klass 2006; Riigivapi IV klass 2002

Vabandame kõigi ees, kelle nimed puudusid 29. jaanuaril avaldatud nimekirjast, ja täname kõiki, kes aitasid heatahtlikult nimekirja täpsustada. Kui keegi teab veel kedagi, keda on taasiseseisvunud Eestis teenetemärgiga autasustatud ja ta on seotud Raplamaaga, palume sellest toimetusele teada anda.

Kodanikupäeva
aumärgid

2019
Klaebo, Katrin
Murumägi Raivo

2018
Kontus, Kairis

2016
Mägi, Sandra
Tulvik, Urmas

2014
Laasner, Ülle

2012
Veimann, Hans

2011
Reino, Imre

2010
Hermann, Eno
Kiviste, Kalev
Kõiv, Anneliis
Õun, Villu

2009
Oeselg, Laine

2008
Hindremäe, Aare
Raadik, Anne

2007
Kulagina, Ester

2006
Mahoni, Eevi

2005
Sussi, Helgi

2004
Tõnisson, Toomas
Võigemast, Jüri

2003
Valler, Adolf

2002
Jõesoo, Ilmar-Heinrich
Tõnisson, Tõnis

1999
Herodes, Priit

1998
Kusmin, Jüri
Kusmin, Mai
Lepnurm, Hugo
Makus, Hans
Rahula, Esra

spot_img
0 Kommentaari
Inline Feedbacks
Vaata kõiki kommentaare
5,680JälgijatLike
1,179JälgijatFollow

Viimased uudised