Transpordiameti analüüs: Tallinna-Rapla-Türi maantee keskpiirded jäävad

3
205
Foto: Siim Solman

Tallinna-Rapla-Türi maantee kilomeetritel 17,7 kuni 21 paiknev keskpiire on tekitanud vastakaid arvamusi. Kas möödasõitude välistamine muudab liikluse ohutumaks või on efekt hoopis vastupidine? Transpordiamet on selle lõigu kohta tellinud kaks uuringut. Ameti Põhja piirkonna strateegilise planeerimise juht Jaan Tarmak ütles, et lähiajal ei ole plaanis sellel lõigul muudatusi sisse viia. Tallinna-Rapla-Türi maanteele rajatud keskpiirded kerkisid…...

Edasi lugemiseks logi sisse või telli tasulise sisu pääse.
Logi sisse
Telli pääse
3 Kommentaari
Inline Feedbacks
Vaata kõiki kommentaare
Nimi
29/04/2021 11:13

Ametnikke on liiga palju! Lugedes seda kantseliidist nõretavat vastust saan tulla ajakirjanikule appi ja lisada siia tõlke: “Tegime suure hulga rahva rahaga eksperimenti, mis algusest pääle oli nurisünnitis, nüüd saime praktikas ka oma rumalusele kinnituse, aga me ei tagane, laseme lollusel kesta! Sellest pole midagi, et see lõik oluliselt ohtlikumaks sai.” Igapäevase selle lõigu läbijana võin Transpordiametile abiks olla ja tuua välja olulised liiklusohtlikud puudused, mida selle ametkonna tegelased ei suuda märgata: – vasakpöörded tuleb sooritada üle kahe erisuunalise sõidurea, kusjuures piire ja sellele paigaldatud tähised piiravad nähtavust – väiksemgi avarii (ja nende arv on piirde paigaldamisest suurenenud!) põhjustab ummiku… Loe edasi »

Manja
29/04/2021 14:55
Vasta  Nimi

Milleks viriseda, oleks nõeltel aju, poleks seda nn koleehitist vaja. Seega, pole vaja ninapidi teiste tagumikus sõita!
Võtke vabalt! Sõidan ka aastaid ja pole probleemi.

Vanja
04/05/2021 13:02
Vasta  Manja

Mis need nõelad asjasse puutuvad jääb arusaamatuks! Just nimelt sõidad aastaid ja pole probleemi, siit küsimus, miks oli vaja selle jama peale pool miljonit rahva raha kulutada! Selle sajandiehitisega küll ühtegi rikkujat ja teistest mittehoolivat liiklejat ümber ei õpeta.
Paistab nagu sedamoodi, et ühe probleemi “lahendamiseks” teeme lihtsalt liikluskorralduse ohtlikumaks ja halvasti hooldatavaks ja sellega on justkui kõik lahendatud.
Aga noh, mis rääkida, ilmselt osale meeldib, vähemalt tehti midagigi millegi/kellegi kaitsmiseks millegi vastu (või eest), millest tavaliikleja aru ei saa.